Sztafeta MIR-PIB na podium w zawodach Gdynia Enea Ironman 2021

Sztafeta MIR-PIB na podium w zawodach Gdynia Enea Ironman 2021

Za nami kolejna edycja zawodów triatlonowych Gdynia Enea Ironman. Była to niezwykła edycja nie tylko dlatego, że po raz pierwszy w Polsce Ironman odbył się na pełnym dystansie (pływanie 3,8 km, rower 180 km, bieg 42,2 km), ale przede wszystkim po raz pierwszy nasi Pracownicy stanęli na podium, zajmując zaszczytne trzecie miejsce w damskich sztafetach sprint (pływanie 0,75 km, rower 20 km, bieg 5 km).

W jubileuszowym roku MIR-PIB wystawił cztery drużyny, z czego aż trzy damskie i jedną męską: MIR-PIB GNIEW OCEANU, MIR-PIB O!MEGA3, MIR PIB OSTRONOSY oraz REKINY MIR-PIB. Jak się okazało w naszych Paniach siła – drużyna „Gniew Oceanu” w składzie Agata Stepaniuk, Beata Schmidt oraz Joanna Pawlak zajęły trzecie miejsce, a zespół O!MEGA3 otarł się o podium zajmując doskonałą czwartą lokatę. Nasze triatlonistki sprawiły nam tym samym ogromny prezent z okazji 100-lecia!

Nie wynik jednak był tu najważniejszy, a duch sportowej rywalizacji, integracja i wspólna zabawa. Jak widać na zdjęciach, humory wszystkim dopisały i nasi dzielni zawodnicy wspólnie świętowali na mecie.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim naszym Pracownikom, którzy wzięli udział w sztafetach Enea IRONMAN Gdynia, tak udanego startu!

(autor zdjęć: Adam Woźniczka)

 

 

Skip to content