Zaproszenie na otwartą wystawę prac autorskich wybranych i nagrodzonych w ramach Ogólnopolskiego konkursu „Kobiecy Obraz Morza”

Zaproszenie na otwartą wystawę prac autorskich wybranych i nagrodzonych w ramach Ogólnopolskiego konkursu „Kobiecy Obraz Morza”

W imieniu Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie serdecznie zapraszamy na otwartą wystawę prac autorskich wybranych i nagrodzonych w ramach Ogólnopolskiego konkursu „Kobiecy Obraz Morza”.

Zapraszamy serdecznie 21 listopada 2022 (poniedziałek), godz.17.00 na wernisaż ogólnopolskiego konkursu „Kobiecy obraz morza” do siedziby Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie (ul. Powstańców Warszawy 55 w Sopocie). Spotkanie odbędzie się w auli Instytutu.
Konkurs miał na celu podniesienie świadomości morskiej i promowaniu jej poprzez sztukę. Artystki, wykonały dzieła, do których inspiracją były zagadnienia przedstawione przez badaczki Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk w Sopocie. Skierowany był do kobiet, studentek studiów oraz absolwentek wyższych uczelni plastycznych (Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetów) i wydziałów o profilach artystycznych innych uczelni wyższych w Polsce oraz profesjonalnych artystek zajmujących się sztuką zawodowo.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wstęp wolny!
Wszelkie informacje o konkursie i laureatkach można znaleźć na stronie konkursu https://oceanofchanges.com/kobiecy-obraz-morza/
Konkurs współorganizowany z @Goyki 3 Art Inkubator.
Skip to content