Eksperci związani z akwakulturą spotkają się w Dubrowniku

Eksperci związani z akwakulturą spotkają się w Dubrowniku

Morski Instytut Rybacki-Państwowy Instytut Badawczy serdecznie zaprasza wszystkie przedsiębiorstwa i instytucje, zwłaszcza z regionu Południowego Bałtyku, zainteresowane innowacyjnymi technologiami akwakultury, na wymianę kontaktów i pomysłów z przedstawicielami innych firm duńskich, polskich, litewskich i niemieckich.
Zespół projektu InnoAquaTech organizuje kilkugodzinne spotkanie, łączące wszystkie zainteresowane strony, podczas konferencji Aquaculture Europe 2017 w Dubrowniku (Chorwacja). Spotkanie odbędzie się w dniu 18 października 2017 r. w godzinach 14.00–18.00, w Importanne Hotel and Resort, który mieści się bezpośrednio przy wejściu na konferencję AE 2017.
Oczekujemy uczestnictwa 30 przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji naukowych, i będziemy zaszczyceni, jeśli również Państwo przyłączycie się do nas, aby omówić potencjał i kierunki rozwoju akwakultury intensywnej w naszym regionie.
Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej na temat projektu InnoAquaTech, zapraszamy na naszą stronę internetową: innoaquatech.eu, natomiast więcej informacji na temat konferencji Aquaculture Europe 2017 uzyskacie Państwo na stronie aquaeas.eu
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu, zapraszamy do kontaktu z panami: Valentinem Eckartem z BioCon Valley (Niemcy) — ve@bcv.org lub Andriusem Sutnikasem z Klaipeda Science and Technology Park — projects@kmtp.lt

Skip to content